Loading...

Змусь владу обмежити свій апетит!

Останнім часом все більше вилазить інформації про те, хто та скільки отримує зарплатню у різноманітних держустановах. Цифри просто вбивають, не знаю як у вас – в мене одразу з’являється бажання взяти в руки зброю і піти позабирати гроші в цих падлюк, бісових синів та крадіїв. Хто їм дав право наліво та направо розкидуватися зарплатою в 100 тисяч, 150, 200, 250, і навіть по пів мільйона і мільйон, а Коболєв то взагалі вершина – до 2-х мільйонів гривен на МІСЯЦЬ!

Коболєв, глава найкорумпованішого придатку, котрий нічого не продукує, а тільки виводить мільярди грошей з бюджету, виставляє рахунки на український газ на 100 доларів дорожче його ринкової ціни.

Шановне панство, досить, треба законодавчо обмежити максимальний рівень зарплатні в коефіцієнті до мінімальної зарплати. Я пропоную зробити, ну, максимум 20, хоча і це багато, вистачить і 15, а то і 10. Чим кваліфікований лікар гірше за цього Коболєва? Чи вчитель, вчений, шахтар, водій і т.д.

Я розумію – чим більше цінність людини, її навичок, досвіду та знань, тим більше її вартість. Але ж не в 625 разів!!! Якщо в бюджеті навалом грошей, розподіліть їх між громадянами, профінансуйте розвиток інфраструктури і т.і.
Усіляким антикорупційним органам, котрі створені, щоб перевіряти куди зникли трильйони гривень з казни, оклад повинен бути не більше там 5-ти мінімалок, все інше хай заробляють на доведених і конфіскованих грошах, землях, хоромах, майна і т.д. А то всі гарно влаштувались – поробили собі зарплати мінімально від 50 тисяч і до 300. І все, потихеньку, будемо якось працювати, та й ще хабарі може принесуть!

Тому, давайте доносити до опозиції, котра мріє стати коаліцією, що потрібно терміново розробити простенький закон, котрим перевести ВСІ виплати ВСІМ держслужбовцям (генералам, адміралам, керівникам, депутатам, чиновникам, всім, хто отримує гроші від нас з вами, з наших податків) до коефіцієнту від мінімальної зарплати (а може і від прожиткового мінімуму, тут треба подумати, що краще брати за основу). І обмежити максимум цього коефіцієнту, не більше 20 (а краще менше).

Досить слугам народу жирувати на знедоленій Україні. Пора діяти і змушувати чиновників робити свою справу якісно і за реальні гроші! Слава Україні!

В’ячеслав Яровий

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *