Loading...

Британія: Російські ЗМІ повинні відповісти за брехню про ситуацію в Україні та Сирії

Російські інформаційний ресурси RT і Sputnik необхідно притягнути до відповідальності за їх брехливу діяльність. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон.
“Частиною нашої відповіді (на дії Росії, – ред.) з боку НАТО і Заходу повинні стати більш активні дії, спрямовані на боротьбу з помилковою реальністю, створюваною за допомогою дезінформації в радянському стилі”, – підкреслив він.
Також Феллон заявив, російські інформаційні ресурси на кшталт RT і Sputnik вводять людей в оману так як висвітлюють необ’єктивну реальність.
“Брехня може перетнути півсвіту, поки правда вдягає чоботи. Ми повинні закликати до відповіді інформаційні ресурси, подібні RT і Sputnik. У 2015 році Ofcom постановив, що зміст ефірів RT” або суттєво вводило в оману, або не було належним чином об’єктивним “в питаннях , що стосувалися Сирії і України. За гранню іронії те, що одна з цих програм називалася Truthseeker ( “Правдошукач”) “, – зазначив Феллон.
Як повідомляв MIGnews.com.uа, раніше під час візиту в столицю Фінляндії Гельсінкі президент України Петро Порошенко відмовився відповідати на запитання представників ЗМІ країни-окупанта Російської Федерації. Повідомляється, що під час відвідування парламенту Фінляндії до Порошенка підійшли журналісти одного з російських телеканалів і запропонували відповісти на їхні запитання. Однак глава української держави не став з ними спілкуватися і жорстко відповів: “Перестаньте вбивати українців і звільніть територію!”

2 лютого внаслідок обстрілу російсько-окупаційними військами населеного пункту Авдіївка постраждав британський фотограф Крістофер Нунн. Із травмою лівого ока його евакуювали до 66-го військового медичного госпіталю, звідки після огляду доправили до обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова міста Дніпро для надання кваліфікованої медичної допомоги”

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *