Loading...

При отриманні хабара в $ 22 тис. затримали суддю Солом’янського райсуду Києва Сергія Зінченка

Отриманий хабар суддя Солом’янського райсуду Києва Сергій Зінченко та директор адвокатського бюро “ПМ і Компанія” Віталій Холоденко повинні були передати посадовцям Міністерства юстиції України за сприяння в знятті арешту з приміщення, яке знаходилося в заставі банку, повідомляє “Українська правда”.

Суддею Солом’янського районного суду, якого вчора затримали на хабарі, виявився Сергій Зінченко, а посередником був директор адвокатського бюро “ПМ і Компанія” Віталій Холоденко, повідомляє “Українська правда” з посиланням на джерела в адвокатських колах.
Відзначається, що гроші вони повинні були передати посадовцям Міністерства юстиції за сприяння у знятті арешту з приміщення, яке знаходилося в заставі банку.

26 января Нацполиция и НАБУ задержали судью Соломенского райсуда

Згідно з даними декларації про доходи за 2015 рік, Зінченко належить земельна ділянка площею 1,31 кв м в селищі «Зелений Бор» Васильківського району. Також, він є власником автомобіля Lexus 2007 року випуску.

У 2015 році суддя отримав 188 900 грн зарплати, а його дружина Катерина – 18,52 тис. грн. Також, суддя взяв кредит у банку в розмірі 89 тис. грн.

Вчора міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що співробітники департаменту захисту економіки Національної поліції і Національного антикорупційного бюро затримали в Києві суддю Солом’янського районного суду і директора адвокатського бюро при отриманні хабара. За його словами гроші призначалися за сприяння в знятті арешту на майно.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *