Нацбанк повідомляє про спроби хакерських атак й закликає банки посилити заходи безпеки

У Національному банку України заявили, що протягом останніх кількох днів були зафіксовані спроби хакерських атак. Зокрема, це повторилося у ніч проти 14-го січня під час глобальної кібератаки на урядові сайти. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Так, у Нацбанку підкреслили, що всі подібні спроби вдалося нейтралізувати. Саме тому всі інформаційні системи продовжують працювати. Зокрема, це стосується системи електронних платежів, яку використовують банки України, сайт та внутрішня комп’ютерна мережа НБУ.

Захист Національного банку та банківської інфраструктури від шахрайських дій в кіберпросторі організовано належним чином: із застосуванням новітніх технологій кіберзахисту, ефективним використанням комплексів та систем захисту, а також механізмів обміну інформацією про кібератаки та кіберінциденти між Центром кіберзахисту Національного банку, іншими державними органами, банками, фінансовими установами тощо”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, в НБУ закликали банки посилити заходи безпеки для того, щоб протидіяти можливим атакам.

Зважаючи на хакерську атаку, що відбулася на низку урядових сайтів, Національний банк закликає банки та інших учасників фінансового сектору посилити заходи безпеки для протидії можливим кібератакам.

Нацбанк повідомляє про спроби хакерських атак й закликає банки посилити заходи безпеки

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram