Головний санлікар про симптоми штаму “Омікрон”

Штам коронавірусу “Омікрон” у хворих протікає легше, ніж, наприклад, при “Дельті”. При цьому Омікрон часто маскується під ГРВІ. Про це заявив головний санлікар Ігор Кузін в ефірі “Сніданку з 1+1”, пише ТСН.ua.

За його словами, нова мутація характерна тим, що дуже швидко передається, але й дуже швидко згасає.

Захворювання минає легше, ніж, наприклад, інфікування “Дельтою. Симптоми “Омікрону” трішки відрізняються. Йдеться перш за все про чхання. Воно є найбільш поширеним. Майже 75% людей скаржаться на це. Крім того, загальна втома, головний біль. Температуру фіксують лише у чверті випадків. Втрата смаку і здатності розрізняти запахи – це лише 19% випадків. Тобто більш схоже на протікання ГРВІ, – зазначив Кузін.

Санлікар наголосив, що попри навіть незначні симптоми захворювання, які схожі до ГРВІ, тест на коронавірус потрібно робити. Адже захворювання “відбувається в період циркуляції COVID-19”.

Нагадаємо:

У Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що новий штам коронавірусу “Омікрон” призводить до госпіталізацій та вбиває людей. Тому його, як вважають експерти, не варто відносити до категорії “м’яких”.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram