Реальність інша: батьки показали, як виглядає нове меню у школах

З 1 січня 2022 року українські школи повністю перейшли на нове меню в рамках реформи шкільного харчування. 

Однак не всі батьки виявилися в захваті від того, що дають їх дітям в їдальнях. На цю ситуацію вже встиг відреагувати міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, заявивши, що українці, в першу чергу, повинні звертати увагу на здоров’я своїх малюків і тільки потім на відсутність в харчуванні солі і цукру.

Шкільне меню особисто розробив переможець п’ятого сезону шоу “МастерШеф” Євген Клопотенко, але в мережі з’являється все більше і більше фотографій “Очікування/Реальність”.

“Фотографії страв, звичайно, красиві, але реальність – жорстока. Все далеко не так апетитно, як планувалося. Батьки не в захваті: не подобається як розміри порції, так і смакові якості, якщо їх можна такими назвати. Їжа без солі і цукру, склад страв теж сумнівний”, – заявляють очевидці.

Реальність інша: батьки показали, як виглядає нове меню у школах

Харчування в школах, фото: Telegram

Харчування в школах, фото: Telegram

Харчування в школах, фото: Telegram

“Що не подобається?”, “Не подобається корисна їжа-не їжте. Пийте колу, жріть піцу і булочки. У чому проблема?”, “Дітям не завжди подобається, як батьки готують вдома, що тоді хотіти від їжі з їдальні?”, “Ну так претензії не до Клопотенка, а до кухарів. І кожен батько може проговорити це з керівництвом школи, і прийти до спільного знаменника”, – пишуть користувачі в мережі.

Нагадаємо:

У Держпродспоживслужбі розповіли, чи можуть батьки контролювати дотримання нових харчових вимог відповідно до оновленого меню.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram