Гетманцев: Фінансовий моніторинг посилюватиметься, хочемо ми цього чи ні

Голова податкового Комітету Верховної Ради, «Слуга народу» Данило Гетманцев розповів, коли українці не зможуть купити квартиру з відстрочених ними грошей, якщо ті не пройшли через податкову амністію.

Наслідки для людей є вже зараз. Спробуйте провести значну велику операцію у банку, не вказавши походження грошей.
Фінансовий моніторинг посилюватиметься, хочемо ми цього чи ні. Це не наша вимога, не наша вигадка. Ми є частиною цивілізованого світу, який посилює фінансовий моніторинг. Це дуже відкрита, прогнозована та жорстка позиція світових лідерів про те, що фінанси мають бути прозорими.

Слід будь-яких грошей слід відстежити. Говорити про наслідки у вигляді непрямих методів податкового контролю зарано. Законопроект готує Міністерство фінансів Отримаємо, вивчимо і прийматимемо рішення. Але це не є основним стимулом для участі в амністії.

Основним стимулом має бути те, як ти плануєш своє життя хоча б наступні 5 років. Якщо ти хочеш, щоб твої діти вчилися за кордоном, то варто знати, що жодного євро вже зараз не буде прийнято в іноземних банках, якщо він не матиме походження.

Якщо ти плануєш купити квартиру – банк не прийме гроші без чистої історії. А документи податкової амністії доводять легальність походження грошей.

Якщо ти плануєш купити щось дороге в Україні, то в тебе явно спитають, звідки гроші. Це правда. За 5% отримати можливість позбутися будь-яких питань — це більш ніж пільгові умови, за звичайної ставки 19,5% на доходи фізичних осіб», – заявив він.

Крім того, на думку Гетманцева, щоб створити в Україні прошарок середнього класу, потрібно справедливо поділити доходи.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram