МІСЦЕВИЙ ПАРЛАМЕНТ. ОЧІЛЬНИК. РЕГЛАМЕНТ

У свіжому випуску газети “Діловий Переяслав” ми продовжуємо аналізувати виконання, а точніше, невиконання міським головою Тарасом Костіним статей Регламенту Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання. Розпочинаємо розгляд дуже цікавої статті 30 «Права та обов’язки головуючого на пленарному засіданні Ради». От де є розгулятися журналістському перу! Бо мерівських порушень тут – хоч греблю гати.
Отож, «головуючий на засіданні Ради …виносить на обговорення проекти рішень Ради, оголошує їх повну назву, ініціаторів внесення та наявність письмових пропозицій та поправок». Наш голова сесії, він же голова міста, спроможний лише прочитати повну назву проекту. Дуже рідко він може оголосити про ініціатора. А про оголошення пропозицій і поправок мова взагалі не йде. В кращому випадку їх може озвучити доповідач, і то з числа співробітників, які працювали при попередніх мерах і ще не встигли забути, як воно має робитися.

Отож читайте як саме на кожному кроці Тарас Костін, який поки що обіймає посаду міського голови, порушує законодавство України та Регламент ради і чи можна чекати від нього після 5 років такого керівництва, що це колись нарешті припиниться…..

Ми живемо в золотий час значних можливостей для розвитку і країни в цілому, і її населених пунктів. А наше місто застрягло десь в радянському минулому. І ніякі тротуарні вишиванки не переконають у зворотному. Нині в об’єднаних територіальних громад Переяславщини суспільне мислення на порядок вище від райцентрівського. Наш район, а особливо ОТГ, розвиваються значно динамічніше від колись славного Переяслава. А ми, на жаль, погрузли в болоті правопорушень, некомпетентності та байдужості