Loading...

Макрон звинуватив російські ЗМІ Russia Today і Sputnik у наклепі

Під час спільної прес-конференції з президентом РФ Володимиром Путіним, президент Франції Еммануель Макрон прокоментував інформацію щодо заборони допустити до роботи в своєму виборчому штабі деякі російські ЗМІ.

Зокрема, президент Франції заявив, що видання Russia Today і Sputnik не отримали акредитацію для роботи в його виборчому штабі так як поширювали неправдиву інформацію, передає УНІАН

“Russia Today і Sputnik поширювали неправдиву інформацію та наклеп, і я вважаю, що їм не було місця в моєму штабі під час передвиборної кампанії”, – заявив Макрон.

Раніше Еммануель Макрон пообіцяв посилити санкції проти Російської Федерації у разі ескалації конфлікту на Донбасі.

Також НВ повідомляло, що Еммануель Макрон після переговорів із Володимиром Путіним виступив за активізацію роботи в “нормандському форматі”.

Президент Франції вважає, що без щирого діалогу не буде прогресу з українського питання

Президент Франції Еммануель Макрон за підсумками зустрічі в Парижі з президентом РФ Володимиром Путіним заявив, що без відкритого і щирого діалогу прогресу з українського та сирійського питання не буде.

«Ми провели прямий, відвертий обмін думками. Я в повному обсязі сказав все, що думав президенту Путіну. Нас розділяють суперечності. Ми бачимо, як розробляти спільні дії. Якщо у нас не буде відкритого, щирого діалогу, то у нас не буде жодного прогресу ні з українського питання, ні щодо сирійського питання», – написав Макрон на своїй сторінці у Facebook.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *