Експерт NYT виявився маріонеткою Кремля: журналісти знайшли докази

Експерт New York Times Майкл Кофман, який закликає США не озброювати України, ймовірно може виявитися черговою маріонеткою Кремля в інформаційній війні проти України.

Про це пише видання ЛIГАБiзнесIнформ .

“У Майкла Кофмана немає дружини-росіянки і випуску зливів Wikileaks в послужному списку. Зате у нього є своя сторінка на порталі Валдайського клубу. Валдай – це так званий дискусійний клуб, ініційований Кремлем, який збирається щорічно з 2004 року в Нижньому Новгороді”, – пише видання.

Єдина стаття Кофмана на цьому сайті розповідає про війну в Сирії, проте замовчує весь негатив щодо участі Росії в конфлікті.

“Зате там є, наприклад, така фраза: “… Росії не слід було проводити концерт в Пальмірі в пропагандистських цілях, розуміючи, що в умовах війни ситуація різко змінюється, а розрекламовані успіхи можуть поставити в досить незручне становище”, – зазначають журналісти.

У Google також є натяки на упередженість Кофмана щодо війни на Донбасі. Зокрема, він переконаний, що “кількість російських танків в Україні дуже завищена”.

При цьому Кофман вже не раз давав неоднозначні коментарі українським ЗМІ щодо подій в Україні. Зокрема, в 2015 році він був переконаний, що Україна не може перемогти у війні з Росією. Він також висловлював думку, що головна проблема на Донбасі в тому, що “ні Порошенко, ні Яценюк – не хочуть підписувати цей договір про компроміс з Росією”. Він також вважав, що Київ повинен дати “якийсь політичний статус цим ополченцям”.

“Ви повинні фінансувати тільки реальних солдат і значно знизити кількість вищого командного складу, який існує в армії без певної мети”, – заявляв він.

Відзначився Кофман і в російських ЗМІ. У 2016 році для порталу Lenta.ru він написав колонку “Як треба стримувати Росію”. В якій саркастично зазначив, що Росії не потрібно ніяке вторгнення в Прибалтику.

В англомовних виданнях Кофман також постійно наголошує, що дружба з Росією для США дуже вигідна. Особливо в міжнародних питаннях.

На порталі Вільсона він взагалі висловлює думку, що Росія непричетна до військового конфлікту на Донбасі.

Таким чином, як зазначає видання, про безглуздість надання військової допомоги Україні і про згубність зміцнення і реформування армії самій Україні Кофман каже не припиняючи з 2014 року.

“Досить імовірно, що чергова публікація в NYT – частина інформаційної кампанії проти України, яка, насправді, ніколи не припинялася, в тому числі з використанням західних майданчиків”, – зазначають журналісти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *