Loading...

КНДР провела черговий ракетний пуск. Вона досягла економічної зони Японії

Північна Корея, ймовірно, провела черговий пуск балістичної ракети, повідомляє Yonhap з посиланням на представників Міноборони Південної Кореї.

“Невизначена ракета була запущена з околиць північнокорейського прибережного міста Вонсан”, — заявили в Об’єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї.

Як зазначається, у зв’язку з новим запуском ракети КНДР президент Південної Кореї Мун Чже Ін розпорядився скликати Раду безпеки.

Генеральний секретар кабінету міністрів Японії Йосіхіде Суга повідомив, що ракета, запущена КНДР у понеділок, 29 травня, впала в межах виключної економічної зони Японії, передає Reuters.

Також, уряд Японії висловив протест КНДР у зв’язку з новим ракетним випробуванням і нагадав, що подібні запуски є порушенням резолюції Ради безпеки ООН.

Відзначається, що поки ніякої інформації про пошкодження повітряних або морських суден не надходило.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс вважає, що можлива війна з Північною Кореєю буде “катастрофічною”. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу CBS News.

За його словами, конфлікт в КНДР “ймовірно, був би найгіршим видом боротьби в житті більшості людства”.

Меттіс заявив, що Північна Корея становить загрозу для оточуючих її країн, включаючи Японію, Китай і Росію.

“Але суть в тому, що це буде катастрофічна війна, якщо вона перетвориться в битву, якщо ми не зможемо вирішити цю ситуацію дипломатичними засобами”, – сказав він.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що КНДР є великою проблемою на закордонному порядку денному Вашингтона.

Нагадаємо, Північна Корея здійснила випробування нової системи протиповітряної оборони. Про точну дату та місце їх проведення невідомо.

На випробуваннях був присутній лідер Північної Кореї Кім Чен Ин. Після цього він віддав наказ налагодити масове виробництво елементів системи. Кім Чен Ин наголосив, що необхідно виробляти нову систему в максимальній кількості, щоб вона “покривала всю країну, як ліс”. Також він зазначив, що нова ППО має “позбавити ворогів ілюзії про їхнє панування в повітрі”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *