Loading...

Ірина Геращенко назвала “блокадний марш” “мерзенним шапіто”

Блокадний марш“, який пройшов у центрі Києва 19 лютого і переріс у сутички активістів з правоохоронцями, назвали “брудними провокаціями” в поминальні дні.

Таку заяву зробила у Facebook віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Свій гнів вона обрушила, зокрема, на депутата від “Самопомочі” Єгора Соболєва, який виступив ініціатором акції.

“Високочолі і дуже побожні ідеологи блокад і ті сидять у фракції севастопольського самозванця, лжеполковника, або як його там, але невже фракція, начебто ж європейська та інтелектуальна, проукраїнська, з купою нових осіб, розділяє це блюзнірство”, – обурилась Геращенко.

Як зазначила вона, учасники акції влаштували “бійки і пародію на Майдан саме в поминальні дні, коли тисячі людей зібралися вшанувати пам’ять Справжніх”. Але замість цього, тепер українське і світове телебачення транслює не “кадри нашої пам’яті та скорботи, а ось цих потішних”.

Геращенко додала, що проблема блокади окупованого Донбасу ніяк не пов’язана з річницею розстрілів на Майдані.

Віце-спікер парламенту впевнена, що організатори та учасники акції, як би вони не ставилися до президента та уряду, “не мали права топтатися по пам’яті Справжніх і влаштовувати своє мерзенне шапіто саме в ці поминальні дні”.

Як повідомлялося раніше, активісти блокади Донбасу вийшли на віче в центрі Києва. Вони хотіли розгорнути на Банковій намети, однак силовики їм не дали це зробити. У результаті виникла бійка.

Щонайменше 10 людей постраждали в сутичках, у тому числі і народний депутат Єгор Соболєв.

Нагадаємо, раніше Порошенко звинуватив учасників блокади Донбасу в тому, що вони шкодять країні і що через їхні дії, у зв’язку з браком антрациту, виникли проблеми з енергозабезпеченням низки міст країни.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *