Замом Насалика стала 27-річна власниця півмільйона готівки і позашляховика

Міністр взяв у заступники дівчину з фінансовим становищем і нетривалою міжнародною кар’єрою.

Кабінет міністрів затвердив на посаді заступника міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції 27-річну Наталію Бойко, повідомила “Страна“.

За попередньою інформацією Бойко буде займатися євроінтеграцією, співпрацею з міжнародними партнерами, ЄБРР, Світовим банком, донорами, енергетичною стратегією.

На посаду молоду чиновницю запросив особисто глава Міненерго Ігор Насалик.

Після отриманого юридичної освіти в Університеті Гумбольдта в Берліні, Бойко закінчила у 2011-му магістратуру Львівського національного університету, де вона зараз проходить аспірантуру.

Відомо, що Бойко працювала консультантом і координатором проектів для міжнародних газодобувних компаній і фінансових інститутів в офісі компанії ERM в Німеччині.

Після повернення в Україну уродженка Львова в 2015 році була головним консультантом головного департаменту з питань реформ Адміністрації президента України, і досі є менеджером реформи енергетики в проектному офісі Національної ради реформ.

Згідно декларації про доходи, дівчина в 27 років володіє львівською квартирою площею 139,4 кв. м і гаражем. Також у неї є п’ята частина квартири і підвалу у Львові, але проживає вона безкоштовно в орендованій квартирі в Києві. Власником орендованого столичного житла є партнер незалежної юрфірми EVERLEGA і однокурсник Бойко Андрій Оленюк.

Заступник Насалика задекларувала обручку Tiffany & Co, яку отримала 31 грудня 2016 року. Швидше за все дівчина отримала пропозицію руки і серця в новорічну ніч.

При цьому, незадовго до нового року, 29 грудня, Бойко купила собі автомобіль Toyota C-HR за 747 939 грн.

Також у відомості Бойко вказала наявність 235 тис. грн, 18 тис. доларів і 9 тис. євро готівки.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *