Loading...

МВФ і Україна домовилися щодо пенсійного віку

МВФ і Україна близькі до завершення підготовки остаточної редакції меморандуму щодо виділення чергового траншу кредиту в розмірі $ 1 млрд

Про це повідомляють «Українські Новини».

За інформацією видання, основним дискусійним питанням під час переговорів була пенсійна реформа. В результаті сторони прийшли до рішення, що підняття пенсійного віку для українців не буде. Однак пенсійний стаж може збільшитися з 15 до 35 років.

«Бюджетників і держслужбовців чекає скорочення, ціна українського газу для     « Нафтогазу» збільшиться до рівня імпортної, податкова служба отримає доступ до банківських рахунків, переговори щодо реструктуризації боргів колишніх акціонерів ПриватБанку в 140 млрд гривень буде вести міжнародна компанія. Також очікується монетизація субсидій і жорсткість умов для їх нарахування », – перераховує інші умови меморандуму видання.

Нагадаємо, що в планах роботи Ради директорів МВФ питання надання коштів Україні поки не стоїть.

Раніше генеральний директор інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала заявляв, що без траншів МВФ Україна не зможе дотягнути навіть до наступних президентських виборів. Розпочнеться спіраль девальвації, яка вже була в січні-лютому 2015 року, коли курс не можна було зупинити.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *