Нечесно красти: українці розповіли Гройсману, що таке чесність

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав нечесною блокаду Донбасу в розпал опалювального сезону, повідомляє Politeka з посиланням на Twitter-сторінку глави уряду.

 У своєму дописі він зазначив: «Якщо патріоти хочуть Україні добра, то вони знають, що треба робити. Блокада у розпал опалювального сезону – це зовсім нечесно».
Запис у мікроблозі викликав обурення інших користувачів цієї соціальної мережі. Так, користувач Andrii SBL написав: «А такі тарифи – чесно? Які відкати і хто отримував?».

Andrii SBL

Користувач TerrOborona вважає, що за таких умов прозорість дій і правил гри – найкращий союзник. «Бо через непрозорість і незрозумілість люди підтримали акцію (блокаду Донбасса- прим.авт)», – написав він.

terroborona

«Нечесно було б не знайти альтернативу (торгівлі з ОРДЛО) за всі ці роки», – написав UA DBA.

ua DBA

Valera_T_k_a_c_h_u_k та Vitaly Borodin написали:

ткачук Vitaly Borodin

Нагадаємо, раніше штаб блокади торгівлі з окупантами назвав умови, які висунув прем’єр-міністр Володимир Гройсман учасникам блокади Донбасу.

За їхніми словами, влада запропонувала активістам увійти в комісію з обміну військовополоненими, а Кабмін скасовує дозволи, видані СБУ на переміщення товарів, і «видає постанову, яка регулює переміщення вантажів відповідно до Закону про боротьбу з тероризмом».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *