Transparency International – прогресу в розслідуванні корупційних злочинів Януковича і його команди не досягнуто

Правоохоронні органи України не хочуть співпрацювати з питання повернення активів Януковича з Transparency International

Прогресу в розслідуванні корупційних злочинів, скоєних колишнім президентом України Віктором Януковичем і його командою, не було досягнуто. Про це заявив голова правління Transparency International Хосе Угас у відкритому листі до президента України Петра Порошенка, інформують Патріоти України.

Так, Угас вітає певний прогрес, якого українській владі вдалося добитися останнім часом. Наприклад, він зазначає як досягнення запуск системи е-декларування, пропонуючи, проте, посилити її “механізмом перевірки достовірності поданих даних та законності придбання задекларованого майна”.

Проте, Угас стверджує, що в розслідуванні злочинів Януковича ніякого прогресу не спостерігається. “Реального прогресу в розслідуванні корупційних злочинів скоєних Віктором Януковичем і його посібниками не було досягнуто. Вкрадені активи не були повернуті”, – йдеться в листі.

Угас вказує, що міжнародна антикорупційна мережа Transparency International, також як і відділення в Україні Transparency International Україна, готові надавати всебічну допомогу в пошуку і поверненні активів, які були незаконно привласнені Януковичем. Однак, за словами Угаса, правоохоронні органи України не хочуть співпрацювати з цього питання з Transparency International і приймати допомогу від організації.

Угас підкреслює необхідність “покласти край безкарності у випадку Януковича”, інакше це може загрожувати іміджу України на міжнародній арені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *