Loading...

Луценко показав інфографіку з розслідувань подій на Майдані

Зараз в прокуратурах – 259 кримінальних проваджень за злочинами проти учасників Революції гідності, 11 осіб вже визнані винними

Обвинувальні акти по 220 громадянам, які проходять у провадженнях, пов’язаних з подіями на Майдані в 2013-2014 року, направлено до суду. Про це у себе в Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, супроводивши коментар інфографікою.

Станом на 15 лютого 2017 року у прокуратурах знаходиться 259 кримінальних проваджень щодо злочинів, здійснених проти учасників Революції гідності, з яких 14 справ розслідує ГПУ.

“Притягнення до відповідальності високопоставлених організаторів, які ховаються в РФ, почнемо відразу після уточнення закону про особливості заочного засудження, який знаходиться в парламенті”, – додав глава ГПУ.

Раніше Луценко зажадав прийняти поправки до закону про заочне засудження, щоб у представників режиму Януковича не було можливості оскаржити рішення суду по Майдану в Європейському суді з прав людини.

До суду направлено 142 обвинувальних акти по 220 громадянам, які проходять у  “провадженнях по Майдану”

Також генпрокурор оприлюднив список з 10 високопоставлених чиновників часів Януковича, які проходять за кількома провадженнями, пов’язаними з утисками і розстрілом учасників Майдану:

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *