Loading...

Скільки коштів отримає Верховна Рада в 2017 роц

В 2017 році Верховна Рада може отримати 1,128 млрд грн. Про це повідомляє Апостроф.

-У минулому році на діяльність Ради виділили 933 млн грн, а в цьому, з урахуванням зростання депутатських зарплат, сума може скласти 1,128 млрд грн. Ці гроші планують виділити на витрати депутатів, автобазу та висвітлення діяльності парламенту в ЗМІ,- йдеться в повідомленні.

-450 — багато чи мало? Неодноразово піднімалося питання про те, що Рада дорого обходиться країні. І якщо ж вчителям і лікарям зарплати піднімають за рахунок скорочень, чому б не застосувати це правило і для нардепів? Про те, що в парламенті їх занадто багато, говорили вже не раз. Наприклад, у Грузії всього 150 депутатів, а в Білорусі — взагалі 110.

Ще в 2015 році була зареєстрована електронна петиція до президента, яка пропонувала залишити в Раді 100 депутатів. Вона набрала необхідну кількість підписів, Петро Порошенко розглянув її, але не затвердив.

Між тим скоротити кількість парламентаріїв пропонували навіть самі депутати. Так, нардеп від Народного фронту Вікторія Сюмар вважає, що Раді достатньо 150 нардепів,- йдеться в повідомленні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *