Головний санлікар про нову хвилю коронавірусу: епідеміологічна ситуація буде тільки погіршуватися

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли про захворюваність на коронавірус в країні. Так, другу добу поспіль фіксують понад 10 тисяч нових випадків, але ситуація буде погіршуватися. Про це заявив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в ефірі “Сніданку з 1+1”, пише ТСН.ua.

За його словами, нова хвиля COVID-19 розпочнеться вже за півтора-два тижні. На спад цей сплеск піде лише у квітні.

За попередніми прогнозами, ми очікуємо, що епідеміологічна ситуація буде тільки погіршуватися. Початок цього погіршення буде наприкінці січня. Пікові показники захворюваності – це лютий-березень. Поступове спадання буде лише у квітні 2022 року, – зазначив Кузін.

Кузін наголосив, що хвиля, викликана штамом “Омікрон”, виникла у багатьох країнах. Вона характеризується швидким початком, з високими показниками захворюваності, але має таке ж стрімке падіння.

За його словами, якщо погіршиться ситуація із захворюваністю, то “йтиметься лише про “червоний” рівень карантину в тому чи іншому регіоні. Зараз жодна область не відповідає “червоному” рівню.

Нагадаємо:

У Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що новий штам коронавірусу “Омікрон” призводить до госпіталізацій та вбиває людей. Тому його, як вважають експерти, не варто відносити до категорії “м’яких”.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram