ФІРМА «КОБЗАР» І ПАРКОВА ЗЕМЛЯ

Який стосунок має ТОВ «Кобзар» (яким керував до свого мерства Тарас Костін) до парку ім. Григорія Сковороди? Про це говорили депутати міської ради на засіданні чергової 74-ї сесії. Приводом для розмови став розгляд питання «Про затвердження проекту землеуст­рою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (парк ім. Г. Сковороди) в м. Переяс­лаві Київської об­ла­сті та передачу її в постійне ко­ри­с­тування КП Переяс­лав-Хмель­ницьке ВУКГ». Рішенням передбачалося передати КП «Пере­яс­­лав-Хме­­льницьке ВУКГ» в постійне користування земельну ділянку, кадастровий номер: 3211000000:01:063:0385, для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, площею 2,1996 га, парк ім. Григорія Сковороди (код КВЦПЗ-07.01).

Про те, про що саме йшла мова та хто з депутатів як голосував, ви зможете прочитати у свіжому випуску газети..

Одне запитання після цього голосування просто зависло в повітрі. Як всім вам відомо, товариством “Коб­зар” раніше, до свого мерства, ке­рував саме Тарас Костін. Зараз він стверджує, що немає до нього жо­д­­ного стосунку. Хтось ще у це вірить? Мабуть, тільки сам Тарас Костін, то­му й голосував за дане пи­тання, не боячись створити прецедент конфлікту інтересів Тим більше, на­с­кі­льки нам відомо, його про це ще й попереджали.

Використання службового становища в бізнесових інтересах своєї родини! Що повинен вчинити міський голова в цій ситуації?”, – розповідав мер Тарас Костін на цій же сесії, пояснюючи, чому написав заяву його перший заступник Олександр Слюсар… Так а що ж має робити сам міський голова, коли голосує за земельку для фірми, яку сам і очолював…. та ще й за умови, що не все із тією земелькою законно?