БЕЗ ВМІННЯ ЙТИ НА КОМПРОМІС І ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ НАВРЯД ЧИ ВДАСТЬСЯ ПРАЦЮВАТИ ПЛІДНО

В цьому переконана слідчий місцевого відділу поліції Світлана ОНИЩЕНКО

Сьогодні криміногенна ситуація в Україні залишається досить напруженою. Щоправда, начальник Головного Управління Нацполіції у Київській області Дмитро Ценов нещодавно на нараді відмітив, що з початку цього року на території Київської області справи дещо поліпшились, — зменшилась кількість грабежів, крадіжок, розбійних нападів, незаконних заволодінь автомобілями, вуличних злочинів, які були скоєні в громадських місцях. Теж саме можна сказати й про Переяславщину. Але це не дає права розслаблятися тим, хто пов’язав своє життя з правоохоронною діяльністю.

6 квітня в Україні відзначається День працівника слідчих органів. Професія слідчого передбачає особливий ланцюжок у розкритті злочинів, будь-то економічних, кримінальних чи політичних. Перед людьми, які пов’язали своє життя зі слідством, стоять непрості виклики. Від них вимагається не лише відповідальності, а й оперативності в роботі. Не обійтися тут і без грунтовних юридичних знань, логіки, знання психології.

Професію слідчого без перебільшення можна назвати однією з найбільш складних серед інших спеціальностей, пов’язаних із роботою в органах правопорядку. Тим більше дивує, коли на ризикових і часом не властивих жіночій сутності посадах, не поступаючись чоловікам, працюють жінки.

У Переяслав–Хм. відділі поліції ми зустрілися саме з такою чарівною молодою жінкою — слідчою слідчого відділення, старшим лейтенантом поліції Світланою Онищенко. Вона наполегливо будує свою кар’єру та стверджує, що головне – звести міцний фундамент, тоді й будинок вийде надійним… І у ньому з часом неодмінно оселиться сімейний затишок. Напередодні професійного свята наша розмова була як про роботу, так і про особисте життя слідчого. Отож читайте в номері газети “Діловий Переяслав”, який вийшов цього тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *