Фігуранта справи “Роттердам+”, екс-чиновника Нацкомісії з тарифів заарештовано заочно

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду задовольнила скаргу прокурора САП та заочно заарештувала Володимира Бутовського — колишнього заступника начальника управління енергоринку Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Таким чином, апеляційна палата ВАКС скасувала рішення суду першої інстанції, коли прокурорам САП та детективам НАБУ відмовили у задоволенні клопотання про заочний арешт.

Тоді Солом’янський суд Києва відмовився арештувати фігуранта справи “Роттердам+”, екс-начальника відділу управління енергоринку НКРЕКП Володимира Бутовського. Бутовського звинували у пособництві при прийнятті формули “Роттердам+”.

13 липня він залишив Україну і полетів в турецький курорт Бодрум. На засідання суду Бутовський не прийшов. Прокурор просив обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Адвокат підозрюваного наводив ті самі аргументи, що і в справі голови Нацкомісії Дмитра Вовка. Мовляв, у його клієнта немає статусу підозрюваного і його не оголошували в міжнародний розшук.

Нагадаємо18 вересня 2019 року Вищий антикорупційний суд заочно дозволив затримати для приводу в суд фігуранта справи “Роттердам+”, екс-начальника відділу управління енергоринку НКРЕКП Володимира Бутовського.