Державний “Енергоатом” купив автівки Toyota Camry за 2,5 млн грн

Державне підприємство “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” 28 грудня 2018 року за результатами тендеру замовило ТОВ “Кит-Т” для ВП “Управління справами” легкових автомобілів на загальну суму 2,25 млн гривень.

Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на систему ProZorro.

Фірма поставить три автомобілі Toyota Camry в комплектації Comfort по 751 тис. гривень.

Кожна машина матиме круїз-контроль, камеру заднього виду, підігрів передніх сидінь, клімат-контроль, аудіосистему Toyota (радіоприймач, CD/MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7’’ та 6 динаміків, 6 подушок безпеки, обігрів лобового скла.

Офіційний дилер Toyota в Україні ТОВ “Кит-Т” з Миколаєва належить Геннадію Крашеніннікову та Андрію Туріці, який керує підприємством.

Відокремлений підрозділ “Управління справами” займається  побутово-господарським, матеріально-технічним і сервісним забезпеченням персоналу дирекції “Енергоатому” та його відокремлених підрозділів, розташованих у місті Києві.

Нагадаємо, у вересні 2018 року державне підприємство “НАЕК “Енергоатом” замовляло ТОВ “Стройпроектсервіс” запасних частин на 92,49 млн гривень. Обійшлися вони Енергоатому” в півтора раза дорожче, ніж роком раніше.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *