Нардеп Константіновський вирішив достроково здати мандат

Народний депутат написав відповідну заяву голові ВР Андрію Парубію.

Позафракційний народний депутат В’ячеслав Константіновський вирішив скласти достроково здати депутатський мандат. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні (13 липня – ред.) прийняв рішення, яке скинуло величезний тягар з моїх плечей. Написав заяву про відмову від депутатського мандата. Завтра вранці воно буде в секретаріаті ВР і сподіваюся, буде проголосовано на наступній сесії. Перший раз я хотів це зробити через півроку після обрання, але кілька разів відкладав, сподівався, що звикну”, – йдеться у повідомленні.

“Справжнім політиком я так і не став … в першу чергу тому, що залишатися самим собою, для політика майже недоступна розкіш. Тому, успіх в політиці майже завжди пропорційний вмінню обіцяти, обманювати і прикидатися”, – зазначив нардеп.

Нагадаємо, що у лютому генпрокурор Юрій Луценко назвав депутатів, на яких планує внести подання до парламенту щодо зняття депутатської недоторканності. Серед них був і В’ячеслава Константіновського.

Раніше повідомлялось, що нардеп від “Народного фронту” Константіновський задекларував понад $14 мільйонів та €500 тисяч, також він зберігає готівкою понад 6 мільйонів гривень.