МЗС пропонує більш ефективну альтернативу візам з Росією

МЗС України каже, що альтернативою введення віз з Росією стане рішення РНБО щодо створення спеціальної інтегрованої системи зняття біометричних даних з іноземців

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє Еспресо.TV.

Відповідаючи на запитання стосовно того, коли держава все ж запровадить візовий режим з Росією, він зауважив, що у цій ситуації планом на майбутнє є схвалення РНБО рішення щодо створення спеціальної інтегрованої системи.

“Ця система передбачає зняття біометричних даних з іноземців та осіб без громадянства, ефективний контроль пересування територією України та інші заходи. Ця система буде здійснюватися поступово, а звичайне запровадження віз не дасть нам того ефекту, до якому ми прагнемо”, – наголосив Клімкін.

За його словами, введення віз з Росією створить значні проблеми, якими Кремль може скористатися для створення провоакацій, а також ведення політики, що обмежить пересування українців, що проживають на окупованих територіях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *