Чиновників підозрюють в крадіжці понад 100 млн грн при будівництві «Стіни»

Генеральна прокуратура України зайнялася розслідуванням факту розтрати та привласнення бюджетних коштів при виконанні робіт з облаштування українсько-російського державного кордону (проект “Стіна”), передає прес-центр ГПУ.

Слідчі прокуратури встановили, що було присвоєно суму понад 100 мільйонів гривень. Генпрокуратура України, спільно зі Службою безпеки України виявила злочинну схему розтрати з подальшим присвоєнням бюджетних коштів в особливо великих розмірах при проведенні закупівель товарів і послуг в інтересах Державної прикордонної служби України.

“Так, протягом 2016-2017 років в результаті вищевказаної протиправної діяльності посадових осіб Держприкордонслужби України та суб’єктів господарської діяльності приватного сектора економіки при виконанні робіт з інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону, територій, прилеглих до районів проведення АТО і Автономної Республіки Крим ( проект “Стіна”), шляхом придбання на користь державного органу товарів, робіт і послуг, здійснена розтрата і привласнення бюджетних коштів в сумі понад 100 млн грн”, – сказано повідомленні.

Правоохоронці проводять комплекс невідкладних слідчих заходів в ході яких було вилучено речові докази, які підтверджують причетність посадових осіб Держприкордонслужби України та зазначених суб’єктів господарювання до здійснення протиправної діяльності.