Loading...

Туск – українцям: Зовнішньому ворогу вас годі перемогти, але ви можете зазнати поразки від самих себе

країна пройшла довгий шлях у плані реформ, але цього не достатньо для побудови сильної держави, заявив президент Європейської ради Дональд Туск на саміті Україна – ЄС 13 липня в Києві, передає кореспондент “ГОРДОН”.

“Ми пройшли довгий шлях. Але це тільки половина шляху”, – сказав Туск. Він додав, що велика перемога – нести тягар реформ і не здатися, але є одна думка, яку він хотів би висловити “як друг України”. “Сьогодні ми бачимо, що зовнішньому ворогові вас годі перемогти. Ви сильні. Але ви можете зазнати поразки від самих себе”, – заявив президент Євроради.

За його словами, Україна повинна зберігати єдність та уникати внутрішніх конфліктів. “Немає нічого гіршого, ніж розпад спільноти. Демократія – це різні погляди та конкуренція, але й пошук консенсусу”, – сказав Туск.

Він підкреслив, що головне завдання для України – це побудова “сучасної країни, яка турбується про своїх громадян, бореться з корупцією та поважає сучасні стандарти суспільного життя”.

“Якщо ви зможете скласти цей іспит, то ніхто та ніщо вас не переможе”, – резюмував Туск.

Свою промову на саміті він виголосив українською мовою.

Loading...

One thought on “Туск – українцям: Зовнішньому ворогу вас годі перемогти, але ви можете зазнати поразки від самих себе

  • Липень 14, 2017 at 12:34 am
    Permalink

    …євроінтеграція України – швидше, казка для дорослих. Адже більшість людей не знають, що таке ЄС. Або не можуть сприйняти – адже система цінностей в корені відрізняється. Одні сформували в голові “райське картинку”. Інші – “гейропу”. І це не тільки в політиці. Є “своє бачення, як там у них” в Україні і на побутовому рівні. Це бачення люди готові “захищати”. І не маючи навичок спілкування з носіями інших культур, вони не можуть правильно подати свої аргументи. А вже тим більше – почути аргументи опонентів. Але система не змінюється …

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *