Євросоюз наполягає на створенні Антикорупційної палати в Україні – Юнкер

Якщо Україна не знищить корупцію, в країну не прийдуть інвестори, заявив президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер.

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив за підсумками саміту “Україна – ЄС” 13 липня, що Євросоюз наполягає на створенні Антикорупційної палати в Україні, передає кореспондент “ГОРДОН”.

“20 років тому я не міг навіть сподіватися, що між Україною та ЄС будуть такі стосунки, як зараз. У вас багато терпіння, великі амбіції”, – сказав Юнкер. За його словами, за останні кілька років було зроблено більше, ніж за всі часи незалежності України.

“Але не все зроблено. Що нас турбує – це боротьба з корупцією. Парламент зробив все необхідне, але ситуація не є задовільною. Якщо ви мені дозволите, я хотів би дати пораду. Ми всі налаштовані на те, щоб була створена спеціальна Антикорупційна палата, яка буде боротися з корупцією. Основне – це переконання, що в українському суспільстві є бажання боротися з корупцією. Якщо ви не знищите корупцію – інвестори не прийдуть в Україну. Це те, на чому ми наполягаємо”, – заявив Юнкер.

12 липня Офіційний журнал Європейського союзу оприлюднив рішення щодо остаточної ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Рішення набуває чинності з моменту прийняття. Президент України Петро Порошенко зазначив, що під час саміту Україна – ЄС сторони скоординують шляхи забезпечення максимально ефективного і швидкого досягнення цілей угоди.