Loading...

Розенко заявив, що з урахуванням податків мінімальна зарплата українців складає 2500 грн

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко зазначив, що з 3200 грн мінімальної зарплати українців 700 грн підуть на сплату податків.

Після збільшення мінімальної заробітної плати українців до 3200 грн, близько 700 грн піде на сплату податків. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в ефірі “Громадського”.
“У легальній економіці немає практично таких людей, які отримують 3200 грн. Тому що мінус Єдиний соціальний внесок і податки – це вже 2500 грн”, – зазначив він.
За словами Розенка, збільшення мінімальної зарплати повинно стимулювати купівельну спроможність українців.
“Треба стимулювати купівельної спроможності громадян. Коли ми говоримо про бюджетників, ми повинні розуміти, що ці гроші не виводяться в офшор. Це гроші витрачають на споживчі товари. Це економічна модель”, – сказав він.
На засіданні Кабінету Міністрів України 26 жовтня поточного року прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд ініціює підвищення мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року два рази, до 3,2 тис. Грн. Прем’єр додав, що вперше за роки незалежності мінімальна зарплата дорівнюватиме прожитковому мінімуму, і підкреслив, що “ніяких інфляційних процесів” це рішення не спричинить. Ініціативу Кабміну підтримав президент.
19 травня 2016 року Верховна Рада внесла зміни до державного бюджету на 2016 рік і підвищила мінімальну зарплату з 1 грудня 2016 року зі 1450 до 1600 гривень. У прийнятому парламентом у першому читанні проект держбюджету-2017 був запланований ріст мінімальної зарплати протягом наступного року до 1762 грн.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *