Боротьба з іміграцією, стіна з Мексикою та підписання закону, проти якого був Обама

Президент США Дональд Трамп у середу підписав указ про комплекс заходів щодо забезпечення захисту південного кордону США з Мексикою. Побудова стіни на кордоні між Сполученими Штатами і Мексикою забезпечить більший рівень безпеки для обох країн, оскільки припинить потік незаконної міграції та наркотиків з Центральної Америки. Про це він заявив учора після підписання відповідного указу, виступаючи перед працівниками Міністерства внутрішньої безпеки країни.

“Ми перебуваємо в центрі кризи на наших південних кордонах. Безпрецедентний потік нелегальних іммігрантів з Центральної Америки шкодить як Мексиці, так і США”, – заявив американський лідер.

Він висловив упевненість, що побудова стіни поліпшить безпеку двох країн та підвищить нові економічні можливості по обидва боки кордону. “Починаючи з сьогоднішнього дня, США повернуть кордони під власний контроль”, – заявив глава Білого дому.

При цьому він підкреслив, що планує розпочати будівництво “в партнерстві з мексиканськими друзями”, наголосивши, що “глибоко захоплений народом Мексики”. Трамп також наголосив, що чекає “з нетерпінням зустрічі з президентом цієї країни”.

Крім того, президент США Дональд Трамп підписав укази про дозвіл будівництва гігантських нафтопроводів через Америку. “Президент Трамп наполегливо рушив далі всупереч політиці свого попередника, реанімувавши трубопровід Keystone XL, який зав’яз у дискусіях, що тривали понад рік, стосовно балансування між енергетичними потребами країни та зусиллями запобігти змінам клімату”, – йдеться у повідомленні.

Трубопровід Keystone XL має транспортувати 800 тис. барелів нафти щодня з канадських родовищ до узбережжя Мексиканської затоки. Республіканці і деякі демократи стверджували, що проект дозволить створити нові робочі місця та розширити енергетичні ресурси. Екологи стверджували, що він стимулюватиме більше споживання енергоносіїв та підніматиме вище середню температуру на планеті.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *