Арешт Мартиненко може поставити хрест на союзі президента і “Народного фронту”, – політолог

Політолог Віталій Кулик вважає, що затримання НАБУ другої особи в “Народному Фронті” і партнера екс-прем’єра Яценюка – Миколи Мартиненка може поставити жирну крапку в існуванні парламентської коаліції.

Про це він написав у Facebook.

“НАБУ вирішило проводити політику багаторівневої лояльності до всіх гравців і враховувати побажання як зовнішніх донорів, так і бенефіціарів української влади. Зовсім недавно НАБУ заарештовувало Насірова і передавало привіт Банковій з Вашингтона, а сьогодні воно ж прийшло до” НарФронту “з привітом але вже від АП .

Це не просто наїзд на рядового депутата, а удар “під дих” Яценюку – Авакову – Турчинову. Петро Олексійович обтяжений зобов’язаннями перед НарФронтом і жадає їх скинути. Потрібно переформатувати уряд, приборкати норовливого Гройсмана, потормошити Турчинова і потіснити його в ВПК, та й обкласти Авакова новими заступниками, так щоб тому залишалося тільки папери підписувати, а не про парамілітарні перевороти мріяти.

На Банковій натякнули своїм партнерам по “картельній партії” про те, що останнє слово залишається за Президентом і тільки за ним. Але в НФ теж не дурні. Вони розуміють, що суперечності між ними і БПП (АП) накопичилися настільки, що проста урядова утруска їх не зніме. Цілком може виявитися, що вже завтра НарФронт заявить про створення нового політпроекту і запустить процес дострокових парламентських виборів (наприклад, візьмуть і вийдуть з коаліції). І це ще не травень місяць і не всі “чорні лебеді” прилетіли … Виборами не просто запахло в морозному столичному повітрі, а … засмерділо “, – написав Кулик.