Loading...

Микола Томенко: Хто поверне мільярдні борги “ЛНР” і “ДНР” за електроенергію?

Здається, кількарічна епопея з постачанням електроенергії на непідконтрольні Україні території, фактично, у безоплатний борг українцям, отримала нарешті логічне завершення. Проте, є таке собі “АЛЕ” на мільярди гривень….

Як відомо, відповідно до Постанови Уряду Яценюка (№ 263 від 07.05.2015) ТОВ “Луганське енергетичне об?єднання” зобов’язали постачати електроенергію на неконтрольовану територію Луганської області. Змушений виконувати цю вказівку Уряду, керівник “Луганського енергетичного об’єднання” В. Грицай неодноразово звертався до очільників країни, вказуючи на помилковість такого рішення з огляду на те, що ця електроенергія не оплачувалась належним чином з боку так званих “ЛНР і ДНР”, лише накопичуючи борги перед українським народом.

До звернень т.в.о. генерального директора ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання” В. Грицая долучився і наш Громадський рух “Рідна країна”, який, в свою чергу, апелював до Президента, РНБО та Кабінету Міністрів з поясненням помилковості такої ситуації щодо продажу електроенергії на непідконтрольні Україні території, внаслідок чого ростуть борги перед українським бюджетом, і що, в свою чергу, позначається на гаманцях українців у вигляді значно вищих тарифів, аніж на непідконтрольних територіях.

Це, звичайно, добре, не пройшло і два роки…

Тепер залишається питання: а хто ж поверне мільярдні борги так званих “ЛНР” і “ДНР” за електроенергію до українського бюджету?!

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *