США можуть скоротити фінансову допомогу Україні на 68,8%

Обіцянка президента Дональда Трампа дотримуватися політики Америка понад усе включає план щодо значного скорочення допомоги країнам, що розвиваються, і об’єднання USAID з Державним департаментом, пише американське видання Foreign Policy.

Згідно з планом бюджету на 2018 рік, передбачається скорочення на третину допомоги країнам на шляху розвитку.

Щодо України, про яку згадують автори в кінці статті, обсяги допомоги на 2018 рік у попередньому плані бюджету мали би складати понад $570 млн. Натомість, новий проект передбачає скорочення фінансування до $177 млн. Як повідомляє Foreign Policy, у процентному співвідношенні скорочення допомоги становить 68,8%.

Президент США Дональд Трамп заявив, що бюджет Організації Об’єднаних Націй повинен бути переглянутий у бік його зменшення, передає DW.

“Ми повинні уважніше придивитися до бюджету ООН”, – заявив Трамп у понеділок, 24 квітня, на зустрічі з послами 15 країн-членів Радбезу ООН у Білому домі, зазначивши, що “витрати вийшли з-під контролю”.

На думку Трампа, ефективність ООН досить низька, тоді як організація володіє “величезним потенціалом”. “Члени ООН повинні зібратися, щоб обговорити недоліки і роздутий бюджет”, – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у 2018 році Білий дім має намір скоротити фінансування Організації об’єднаних націй на 37%. У свою чергу ООН висловила невдоволення з цього приводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *