Українські волонтери створили мобільний додаток “Каратєль” для скарг на правопорушення

У мобільному додатку доступні сім видів скарг. Особисті дані зареєстрованих користувачів будуть зберігатися в таємниці, обіцяють волонтери People’s Project.

Волонтери People’s Project розробили безкоштовний мобільний додаток “Каратєль”, за допомогою якого кожен громадянин зможе швидко повідомити про правопорушення відповідним органам.
Зараз у мобільному додатку доступні сім видів скарг: вимагання хабара, хамство, продаж простроченого товару, порушення правил паркування, куріння в закладах харчування, яма на дорозі, порушення благоустрою.
Під час реєстрації в програмі потрібно вказати особисті дані, однак вони не будуть фігурувати у зверненнях до органів влади чи приватних структур і жодним чином не будуть опубліковані, зазначають творці додатку.
За допомогою “Каратєля” можна буде надіслати інформацію про правопорушення професійним юристам. Юристи оформлять заявку і відправлять звернення у відповідний орган державної влади (чи приватної структури), які будуть зобов’язані усунути це порушення. Відповідь користувач зможе переглянути в додатку на своєму мобільному пристрої.
Як пояснюють самі волонтери, такий додаток допоможе значно спростити процес подання скарг від громадян.
Мобільний додаток “Каратєль” уже можна безкоштовно завантажити на iTunes (для продукції Apple) або Google Play (для пристроїв на Android).

У 2016 році в Україні запустили мобільний додаток з контролю за якістю ліків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *