Аграмунт зник відучора: президент ПАРЄ не з’явився на засідання сесії

25 квітня о 13-й за Страсбургом (о 14-й за Києвом) відбудуться відкриті слухання щодо поїздки трьох ключових керівників ПАРЄ до Сирії разом з росіянами

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт, відставки якого вчора вимагали деякі депутати, відсутній на засіданні сесії організації.

Як передає УНІАН, Аграмунт відсутній у залі відучора після того, як більшість депутатів закликали його подати у відставку через візит у березні до Сирії разом з делегацією російських депутатів.

Депутати ПАРЄ також наполягали, щоб розгляд цього питання було внесено до порядку денного. Своєю чергою Аграмунт заявив, що його поїздка до Сирії була «помилкою» і вибачився. Однак коли депутати почали вимагати його відставки, оголосив перерву, після чого до зали не повернувся.

Очікується, що о 13:00 (14:00 за київським часом) на засіданні ПАРЄ розпочнеться публічне обговорення дій Аграмунта через його поїздку до Сирії.

Раніше 23 депутати з чотирьох фракцій Верховної Ради звернулися з листом до парламенту Іспанії з проханням розглянути можливість відкликання Педро Аграмунта з іспанської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи, що потягне за собою втрату ним посади президента ПАРЄ.

Нагадаємо, що до Сирії їздила делегація депутатів ПАРЄ та Держдуми Росії на чолі з головою ПАРЄ Педро Аграмунтом, попри те, що Аграмунт не був уповноважений асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту.

Торік президент ПАРЄ Педро Аграмунт виступив з ініціативою повернути Росію до асамблеї. А вже цього року російська делегація в ПАРЄ вимагала змінити правила, аби вона могла повернутися до роботи в асамблеї.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *