КНДР пригрозила потопити атомний підводний човен США – ЗМІ

Північна Корея пригрозила потопити атомний підводний човен Військово-морських сил Сполучених Штатів Америки USS Michigan у разі загрози безпеці країни, передає північнокорейське агентство Uriminzokkiri.

Повідомляється, що в КНДР прибуття американського підводного човна визнали актом військового залякування.

“Це відкритий виклик, військова провокація проти нашої країни, з якою не можна миритися. Термінове переміщення атомноого підводного човна до вод Корейського півострова, поєднане з розгортанням авіаносної ударної групи, призначене для активізації воєнних загроз щодо нашої республіки”, – йдеться в повідомленні.

У Пхеньяні заявили, що готові атакувати субмарину при виникненні загрози.

“Якщо USS Michigan посміє рушити з місця, вона буде приречена на жалюгідну долю і ніколи не спливе на поверхню”, – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, 29 квітня, американський авіаносець Карл Вінсон увійшов в акваторії Японського моря для стримування Північної Кореї. Незабаром плануються спільні навчання американських кораблів з кораблями військово-морського флоту Південної Кореї в Японському морі.

Раніше, 23 квітня, Північна Корея заявила, що готова потопити американський авіаносець, щоб продемонструвати свою військову міць після того, як два японських військових корабля приєдналися до авіаносця США для навчання в західній частині Тихого океану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *