У Києві відкрилася фан-зона Євробачення

На Софійській площі в Києві ввечері 30 квітня відбулося відкриття фан-зони конкурсу Євробачення-2017

Фото: Ukraine Folk / Facebook

На відкритті фан-зони були присутні більше тисячі киян і гостей міста. Під час заходу відбувся святковий концерт та презентація фільму Від Пономарьова до О.Torvald про історію розвитку Євробаченняв Україні.

Навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому встановлено 42 прапора держав-учасників Євробачення. Половина площі відгороджена від проїжджої частини декоративними арками. На території фан-зони постійно чергують правоохоронці.

Фото: Ukraine Folk / Facebook

Вся фан-зона здатна розмістити до 10 тисяч відвідувачів одночасно. Працювати вона буде до 14 травня з 10:00 до 22:00 щоденно, за цей час тут планується провести 11 концертів і проводити кіноперегляди під відкритим небом. Щоб ознайомити туристів з українською культурою, тут також представлять 100 кращих робіт арт-проекту 585 художників.

Нагадаємо, 4 травня на Хрещатику розміститься Євромістечко, де жителів і гостей столиці чекають прямі трансляції шоу, фуд-корти, концерти та розважальні програми.

7 травня відбудеться урочиста церемонія відкриття Євробачення-2017, в ході якої можна буде побачити рекордно довгу червону доріжку, довжиною 265 метрів. Її розмістять біля Маріїнського палацу, поряд з будівлею Верховної Ради.

З 1 по 14 травня тут також розміститься Євроклуб, в якому будуть проходити закриті заходи для членів делегацій країн-учасниць.

9 і 11 травня у Міжнародному виставковому центрі відбудуться два півфінали Євробачення-2017. Вони будуть транслюватися в прямому ефірі.

13 травня, в суботу, тут же пройде грандіозний фінал Євробачення-2017.