На Євробачення продано близько двох тисяч квитків на неіснуючі місця

Організатори конкурсу Євробачення-2017 продали близько двох тисяч квитків на неіснуючі або непридатні для перегляду місця, повідомив керівник сервісу з продажу квитків Concert.ua Дмитро Феліксов в ефірі радіостанції Голос столиці.

Накладка сталася через те, що реалізація квитків почалася до встановлення сцени. Під час будівництва змінилася схема розсадки глядачів у залі, і виявилося, що деякі місця можна розташувати згідно з попереднім проектом.

“Після того, як був обраний підрядник, і були розставлені по залу камери, було виявлено, що деякі місця не можуть бути там, де заплановано. Тому місця на деякі куплені квитки або непроглядні, або з обмеженим оглядом, або їх взагалі немає. Усього їх близько двох тисяч”, — повідомив Феліксов.

Організатори обіцяють замінити неіснуючі місця або повернути гроші. Всі глядачі, чиї місця потребують заміни, отримають на електронну адресу, вказану при купівлі квитка, лист від Сoncert.ua, в якому їм запропонують заміну. У середньому доведеться замінити близько 2% квитків від загальної кількості місць.