81-річна учасниця антипутінської акції: ОМОНівець як дав мені кулаком під серце, я аж задихнулася

“Радио Свобода” опублікувало інтерв’ю з учасницею акції “Набрид”, 81-річною Тамарою Михайлівною. Літня жінка розповіла, що їй пішов 82-й рік, але дивитися на те, що відбувається з Росією, вона не може. “Нас наразі ненавидить увесь світ – тільки через цього, вибачте, упиря”, – заявила вона. Пенсіонерка додала, що без війни президент РФ Володимир Путін не втримається при владі. “Я написала в листі: “Досить, Путіне, брехати, красти, воювати”, – розповів вона. Бабуся додала, що кілька років тому була за Путіна і той “був її кумиром”. “Але от заради інтересу я вийшла 6 травня 2012 року, просто подивитися, а чого ж люди нарікають, чим вони незадоволені? Я просто стою здивована. Проходить ОМОНівець, як дав мені кулаком під серце, я аж задихнулася. Після цього я стала брати участь у цих масових заходах”, – розповіла Тамара Михайлівна.

Тамара Михайлівна: Я написала в листі: "Доситьить, Путіне, брехати, красти, воювати"

29 квітня в низці міст Росії пройшла організована рухом “Открытая Россия” акція “Набрид”. Її учасники приходили до представництв президента Володимира Путіна і подавали звернення з вимогою не балотуватися в президенти на виборах 2018 року.

Рух “Открытая Россия” 15 квітня анонсував на 29 квітня акцію “Набрид” – протест проти висунення Путіна на четвертий президентський термін. Прокуратура Москви заявила, що хода неузгодженим маршрутом буде незаконною.

Володимир Путін обійняв посаду президента Росії втретє у 2012 році.