Loading...

Зірки світового джазу і спа-центр під Києвом. Як Рошен відзначить корпоратив

Топ-менеджмент кондитерської корпорації Roshen вирішив перервати трирічну паузу і провести перший з 2013-го масштабний річний корпоратив.
За даними співрозмовників УП, негласне табу на проведення подібних розважальних заходів в компанії наклали на тлі анексії Криму, початку війни на Донбасі і падіння фінансових результатів Roshen. Але цієї осені кондитери все ж проведуть світську вечірку, присвячену 21-річчю президентської корпорації.
Святкування чергового дня народження дітища Петра Порошенка намічено на суботу, 9 вересня.
Воно пройде подалі від сторонніх очей, в одному з резортів під Києвом. Місце тримають в строгому секреті, щоб уникнути можливого напливу папараці і любителів аерозйомки.
Запрошення по внутрішній електронній пошті отримали близько 500 осіб. Співробітників вдень ​​чекатимуть автобуси біля центрального офісу на Рибальському півострові, а потім повезуть за місто.
Президента на урочистостях не очікують.

Без сімей і з мелодіями “кому під 50”
“Їде тільки” робітничий клас “, – повідомило джерело УП. – Топ-менеджмент, керівники відділів і менеджери подрібніші. Без членів сімей”.
На питання, чи будуть роздавати подарунки та премії “передовикам виробництва”, співрозмовник УП відповів: “Ні, звичайно. Головне, щоб списки звільнених зі сцени не зачитували”.
Керівництво Roshen попросило запрошених дотриматися дрес-коду “After 5 Casual”. Простіше кажучи, потрібно слідувати невимушеному вечірньому стилю для заходу після 17:00. Чоловікам рекомендується прийти в звичайному костюмі з ошатною сорочкою без краватки або в джинсах з сорочкою, джемпером або кардіганом, в туфлях або мокасинах. Жінкам – в брюках, костюмі або ошатному платті, з туфлями на підборах.
За даними джерела УП, головною подією на закритій вечірці має стати виступ двох гостей з Нью-Йорка – блюзменів Лаки Петерсона (Lucky Peterson) і Дейва Філдса (Dave Fields). Українських виконавців не запросили.
УП звернулася до учасників кількох українських джаз-і блюз-бендів з питанням, у скільки могло обійтися власникам Roshen запрошення виконавців рівня Петерсона і Філдса. За їхньою оцінкою, розмір чека може бути від п’ятисот тисяч гривень до 1 мільйона.
Сума багато в чому залежить від зайнятості запрошених з Нью-Йорка гостей, їх ступеня лояльності до приймаючої сторони і від того, чи приїдуть артисти самі або привезуть на корпоратив до Києва власні блюз-бенди.

Roshen після Майдану і “сліпий траст”
Чи запам’ятається 2017 рік компанії Roshen тільки масштабною вечіркою, чи корпорація вперше з 2013-го зможе відсвяткувати ще й фінансові досягнення?
У червні 2017 року »Економічна правда” з посиланням на американське видання Candi Industry писала, що Roshen продовжує входити в топ-25 рейтингу ста найбільших кондитерських компаній світу. Вона значно випереджає своїх конкурентів в Україні – “Конті” (43 місце) і АВК (67 місце).
За даними Candi Industry, в 2013-му році Roshen займала в світовому рейтингу 18-у позицію з 1,2 мільярдами доларів. Але після Майдану виручка пішла вниз: 1,02 мільярдів доларів в 2014-му (20 місце в рейтингу), 800 мільйонів доларів в 2015-му (22 місце) і стільки ж в 2016-м. Тобто, падіння за три роки склало 37,3%
Другого квітня 2014 року, будучи кандидатом на посаду президента України, в інтерв’ю німецькому таблоїду Bild Петро Порошенко пообіцяв, що продасть корпорацію Roshen, якщо його оберуть главою держави. Він також заявив, що не є олігархом і що президент країни не може бути олігархом.
Але, перемігши на виборах, свою обіцянку продати Roshen Порошенко не дотримав.
Після резонансу в суспільстві і звинувачень, які лунають з табору опонентів, президент вирішив порвати зв’язки з кондитерської корпорацією. Сталося це майже через два роки після пам’ятного інтерв’ю виданню Bild.

14 січня 2016 року, на прес-конференції в Києві, Порошенко заявив про передачу своєї частки корпорації Roshen в “сліпий” трастовий фонд.
За його словами, схема, по якій він “позбавляється” від компанії, “списана” з тих, до яких в подібних випадках зазвичай вдаються провідні американські та європейські політики. Вона, на думку Порошенка, повинна повністю виключити конфлікт інтересів.
“Що передбачає цей траст? Перше: на весь час моєї каденції в якості президента ні я, ні хтось інший не може цей траст розірвати. Друге: за цим договором жоден мій підпис, жодна моя вказівка не мають ніякої юридичної сили. Як управитель цього трасту призначений респектабельний іноземний банк першої категорії, який буде володіти, контролювати і управляти активами “, – повідомив тоді Порошенко.
У квітні 2016 року стало відомо, що часткою Порошенка в Roshen управляє Rothschild Trust з офісом в Цюріху.
Корпорація Roshen є одним з найбільших виробників кондитерської продукції в Україні і Східній Європі. Компанія володіє власною торговою мережею, в яку входять 45 фірмових магазинів (32 в Києві, п’ять в Харкові і по чотири у Львові і Вінниці). Солодощі Roshen продають в 28 країнах світу.
Після закриття фабрики в російському Липецьку в червні 2017 року біля корпорації залишаються виробничі потужності в Києві, Борисполі, Вінниці, Кременчуці, Клайпеді (Литва) і Будапешті (Угорщина).
Євген Руденко, УП

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *