Під керівництвом Андрія Пряхіна відбулося засідання колегії райдержадміністрації

27 жовтня під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрія Пряхіна відбулося засідання колегії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за участі членів колегії, керівників районних служб та організацій, начальників відділів адміністрації.

 В ході засідання розглядались важливі питання, одне з яких стосувалося про вжиті та виконані заходи, які виконувалися Переяслав-Хмельницьким відділом поліції щодо припинення нелегальних регулярних перевезень на міжміському автобусному маршруті загального користування з м. Переяслав-Хмельницький – м. Київ.

Представник поліції Олександр Опанасенко, доповів, що протягом останніх 10 років перевізники станції «Харківська» здійснюють перевезення пасажирів без дозволу на перевезення, тобто без паспорта маршруту руху. Дані перевізники час від часу змінюють назви та зареєстровані в місті Києві. Вияснилось, що вони не лише, не маючи відповідні документи перевозять людей, а й ухиляються від сплати податків до бюджетів як міста Переяслава-Хмельницького, так і міста Києва.

Також Олександр Опанасенко доповів, що з метою контролю за виконанням Закону України «Про дорожній рух» та «Автомобільний транспорт», профілактики аварійності на пасажирському транспорті, особовим складом Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області проводиться систематична цілеспрямована робота, а вищевказані порушення належать до компетенції Укртрансбезпеки. Тож заслухавши та обговоривши дану ситуацію, членами колегії було прийнято відповідне протокольне рішення.

Також заслухали звіти начальників відділів райдержадміністрації про поведену роботу за 9 місяців 2016 року по зверненнях громадян; про організацію контролю за виконанням законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів центральних органів виконавчої влади, управлінських рішень: про реалізацію державної кадрової політики в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації за ІІІ квартал 2016 року.
З обговорюваних питань колегія прийняла ряд протокольних рішень з пропозиціями та доповненнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *