Поліція відкрила кримінальне провадження про “розповсюдження порнографії”: продовження історії 8-ми річної блогерки

8-річна блогерка Мілана Маханець прокоментувала свої стосунки з 13-річним підлітком. Дівчинка написала, що спочатку хотіла похайпити, а потім вони “прив’язались один до одного”. Між тим, справа вже несеться на повних оборотах і, несподівано виявилось, що дідусем “зірки” є чиновник Верховної ради Сергій Шумейко.

Ми познайомились з Пашею 7 місяців тому і першою нашою ціллю було похайпити та підняти актив. Але минуло 7 місяців і ми привязались один до одного“, – написала Мілана.

Поліція своєю чергою, відкрила кримінальне провадження про “розповсюдження порнографії” щодо публікацій в соцмережах світлин 8-річної української блогерки та 13-річного хлопця з Росії.

Матір дівчинки уже викликали на допит.

“Дійсно, поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 301 ККУ (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів – ред.)”, – зазначили у відомстві.

Санкція статті передбачає штраф від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.

Тим часом з’ясувалося, що дідусем блогерки виявився Сергій Шумейко, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. Список родичів сама Мілана оприлюднила в одній із соцмереж.

Нагадаємо:

На ситуацію з дітьми відреагували відомі правозахисники та уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Цікаво, що Instagram не сприймає їхній контент як порнографію, а от Facebook ідентифікував  статтю про “молодих закоханих” з тими самими фото як дитяче порно та видалив.