На Київщині вже зробили щеплення 4 629 осіб

Заступники голови Київської облдержадміністрації Тетяна Щербак і Денис Шугалій вакцинувались проти коронавірусу. Окрім них, щеплення зробили також директорка департаменту охорони здоров’я Олена Єфіменко та директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан. Про це сказав очільник Київщини Василь Володін повідомляє пресслужба Київської ОДА

«Мої колеги вже отримали першу дозу вакцини Oxford/AstraZeneca (CoviShield) за залишковим принципом. Усі почуваються добре. Сподіваюсь, їх приклад мотивуватиме інших жителів нашої області долучитись до вакцинальної кампанії і убезпечити себе від ризику захворіти. На власному досвіді переконався, наскільки це важливо, адже сам лише кілька тижнів тому перехворів на коронавірус», – уточнив Василь Володін.

Також він додав, що минулої доби проти COVID-19 вакцинувались 600 жителів області. Загалом із початку вакцинальної кампанії щеплення зробили 4 629 осіб.

Нагадуємо, що наразі на Київщині триває перший етап вакцинальної кампанії. Першочергове право на щеплення мають:

● працівники мобільних бригад з вакцинації;

● медики з госпітальних баз;

● працівники лабораторій, які проводять ПЛР-тестування на COVID-19;

● медики екстреної швидкої допомоги;

● військовослужбовці.

Окрім цього, Міністерство охорони здоров’я дозволило вакцинувати залишковими дозами громадських діячів та лідерів суспільної думки.

Щоб записатись на вакцинацію, жителям Київщини слід:
● заповнити анкету на сайті або в мобільному додатку «Дія»;
● зателефонувати в контакт-центр МОЗ з питань COVID-19 за номером 0 800 60 20 19;
● звернутись до свого сімейного лікаря.