Loading...

ЯКА ДЛЯ ВАС НАЙГОЛОВНІША ПОДІЯ В РОЦІ, ЩО МИНАЄ?

Редакція газети «Діловий Переяслав» започаткувала нову форму співпраці зі своїми найактивнішими читачами. Віднині ми проводитимемо соціологічні експрес-дослідження з найважливіших проблем життя переяславської громади. У соціальній мережі Facebook, у відкритих групах «Переяслав — це Європа», «Влада — громаді» та «Переяслав без ТЕЦ» ми пропонуємо городянам висловлюватися з тих чи інших питань життєдіяльності міста. Потім на сторінках газети ми аналізуватимемо та узагальнюватимемо відповіді наших респондентів і пропонуватимемо свої міркування стосовно вибраної теми.

До слова, теми для досліджень можуть пропонувати й самі читачі. Першим колектив редакції вирішив дослідити тему функціонування міської влади, провівши опитування “Чого не вистачає місцевому самоврядуванню для ефективної діяльності?” З узагальненнями щодо цієї теми можна ознайомитися в «Діловому…», №44 (1107) від 06.12.2017.

У передноворіччя ми пропонуємо відповісти на запитання, винесене в заголовок. Причому найголовнішою може бути як подія, що сталася з респондентом особисто, так і загальноміська, загальнодержавна чи навіть всесвітня. Чекаємо на ваші коментарі!

Loading...

2 thoughts on “ЯКА ДЛЯ ВАС НАЙГОЛОВНІША ПОДІЯ В РОЦІ, ЩО МИНАЄ?

 • Грудень 16, 2017 at 12:27 am
  Permalink

  Депутати проголосували за історичну назву міста, ПЕРЕЯСЛАВ.

  Reply
 • Грудень 17, 2017 at 9:17 pm
  Permalink

  Для мене найважливіша подія в році стало відзначення Україною 500років реформації у Європі.
  Було впроваджено і проведено низка соціально значущих проектів та заходів як в Україні так і у Переяславі.

  П.С.
  Доречі інформація про це була всюди крім Ділового Переяслава…

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *