ЯКА ДЛЯ ВАС НАЙГОЛОВНІША ПОДІЯ В РОЦІ, ЩО МИНАЄ?

Редакція газети «Діловий Переяслав» започаткувала нову форму співпраці зі своїми найактивнішими читачами. Віднині ми проводитимемо соціологічні експрес-дослідження з найважливіших проблем життя переяславської громади. У соціальній мережі Facebook, у відкритих групах «Переяслав — це Європа», «Влада — громаді» та «Переяслав без ТЕЦ» ми пропонуємо городянам висловлюватися з тих чи інших питань життєдіяльності міста. Потім на сторінках газети ми аналізуватимемо та узагальнюватимемо відповіді наших респондентів і пропонуватимемо свої міркування стосовно вибраної теми.

До слова, теми для досліджень можуть пропонувати й самі читачі. Першим колектив редакції вирішив дослідити тему функціонування міської влади, провівши опитування “Чого не вистачає місцевому самоврядуванню для ефективної діяльності?” З узагальненнями щодо цієї теми можна ознайомитися в «Діловому…», №44 (1107) від 06.12.2017.

У передноворіччя ми пропонуємо відповісти на запитання, винесене в заголовок. Причому найголовнішою може бути як подія, що сталася з респондентом особисто, так і загальноміська, загальнодержавна чи навіть всесвітня. Чекаємо на ваші коментарі!

ЯКА ДЛЯ ВАС НАЙГОЛОВНІША ПОДІЯ В РОЦІ, ЩО МИНАЄ?