Весняні канікули: у деяких містах їх дату змінено у зв’язку з карантинними заходам

Весняні канікули 2021 року в більшості шкіл України почнуться в понеділок, 22 березня, і триватимуть до неділі, 28 березня, включно. Водночас у деяких містах дату канікул було змінено у зв’язку з карантинними заходами. Так, 15 березня Міністерство освіти видало нові рекомендації для українських шкіл.

Зокрема, весняні канікули рекомендується продовжувати в разі складної епідеміологічної ситуації. Через посилення карантину дати канікул було змінено в таких регіонах:

  • Вінниця – з 9 до 15 березня,
  • Житомир – з 13 до 21 березня,
  • Ужгород – з 1 до 7 березня,
  • Львівська область (крім Львова) – з 15 до 22 березня,
  • Миколаїв – з 22 березня до 4 квітня,
  • Київська область – з 9 до 14 березня (в шести школах), з 29 березня до 4 квітня (в 15 громадах), з 22 до 28 березня (в 47 громадах області).

16 березня Київ вирішив розпочати весняні канікули для учнів 5-11 класів з 18 березня, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

«Київ ухвалив рішення розпочати весняні канікули для учнів 5-11 класів на два дні раніше – з четверга 18 березня. Садочки та початкова школа поки працюватимуть у звичайному режимі», – сказав Кличко на терміновому брифінгу.

Він наголосив, що ситуація із захворюваністю в столиці є складною.

Як відомо, Міносвіти щорічно дає рекомендації українським навчальним закладам щодо дат канікул, але за законом школи можуть відходити від них, що особливо актуально в період пандемії. У сумі тривалість канікул, не рахуючи літніх, має становити не менш ніж 30 днів.

У навчальному році 2020/2021 відомство рекомендувало провести весняні канікули з 22 березня до 28 березня та літні – з 1 червня до 31 серпня включно.