Loading...

Зареєструвати земельну ділянку стане легше

Українці зможуть з 12 жовтня реєструвати земельні ділянки у онлайн-режимі.

Пілотний проект запустили на сайті e.land.gov.ua. Нововведенням зможуть поки скористатися мешканці Києва та Чернігівській області. Проект діятиме до кінця 2016 року. Наступного року послугу зроблять доступної для мешканців всіх регіонів країни.

Кожного року українці реєструють понад 500 тисяч земельних ділянок. Для цього їм необхідно було двічі приходити до державних органів. Після нововведення потрібно буде лише забрати готові документи.

Крім того, громадяни матимуть змогу отримувати в онлайн-режимі витяги з Державного земельного кадастру про ділянку, з технічної документації про нормативну грошову оцінку. Вони зможуть також переглянути інформацію про право власності та речові права на землю.

“Запровадження пілотної електронної послуги є черговим кроком до забезпечення доступності, відкритості та прозорості у земельній сфері. На порталі e.land.gov.ua доступно вже чотири електронні послуги і до кінця року ми плануємо запровадити щонайменше три нові е-послуги”, – розповіла перший заступник Держгеокадастру Людмила Шемелинець.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *