Loading...

До нас зруйнували: Росія відхрестилася від знищення Алеппо

Постійний представник Росії при Організації Об’єднаних Націй Віталій Чуркін заявив, що російські війська не причетні до руйнування сирійського міста Алеппо! Про це повідомили “РИА Новости”.

“Дивлячись телевізійні кадри, вважаю, що Алеппо, східний Алеппо вже був зруйнований. Я бачу телевізійні кадри, на яких немає непошкоджених будинків. І все це відбулося до участі росіян”, – заявив він.

На думку Чуркіна, масштабні руйнування в сирійському місті були викликані бойовими діями в результаті протистояння, яке триває в Сирії вже багато років.

“Таке руйнування не може бути після кількох днів бомбардування. Ця війна йде більше п’яти років, і руйнування, які ви бачите в Алеппо і в деяких інших містах – приголомшливі, і зовсім точно це не було зроблено російськими, бо ми беремо участь там тільки нетривалий час “, – резюмував постпред Росії в ООН

Раніше президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що Росія не причетна до обстрілу гумконвоя в Алеппо, а авіаудар по колоні завдала одна з терористичних організацій.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *