За рік чиновники розтринькали 2,6 млрд грн

За матеріалами аудитів правоохоронці почали 670 досудових розслідувань
В Україні в 2016 році Державна аудиторська служба провела майже 2,7 тисячі перевірок на більш 2,4 тисячі підприємств, установ і організацій, за результатами яких були виявлені втрати фінансових і матеріальних ресурсів на суму більш ніж 2,6 мільярда гривень, – випливає з матеріалів звіту відомства про його діяльності за минулий рік.

Як відзначають в службі, бюджети всіх рівнів, бюджетні установи та організації, підприємства втратили можливість отримати належні їм доходи в розмірі майже 1,3 млрд грн, в тому числі бюджетів усіх рівнів – понад 440,2 млн грн.

Також наголошується, що понад 1,9 тисячі підприємств, установ і організацій провели незаконні і нецільові витрати, а також допустили недостачі матеріальних і фінансових ресурсів на суму понад 1,3 мільярда гривень, в тому числі майже 780,4 млн грн – за операціями з бюджетними коштами.

За даними Держаудитслужби, протягом минулого року відомство передало до правоохоронних органів більше 1,4 тисячі ревізійних матеріалів, за результатами яких правоохоронці почали 669 досудових розслідувань.

Раніше повідомлялося, що за 11 місяців 2016 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму 569,5 млн грн.

роаніше повідомлялося про те, що Держаудитслужба почала перевірку правильності нарахувань пенсій ПФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *