Ахметову є за що хвилюватись: Кабмін терміново переглядає товарообмін з ОРДЛО, – Аваков

Кабінет міністрів розгляне порядок товарообміну з непідконтрольними територіями Донецької і Луганської областей на найближчому засіданні. Наслідки блокади дають про себе знати як в політичній, так і в економічній площині

Про це в ефірі “1+1” ввечері у неділю, 26 лютого,заявив глава МВС Арсен Аваков. Схоже на то, що «Народний фронт» дотиснув старшого партнера по коаліції, про перегляд умов співробітництва з донецьким великим бізнесом, що досить комфортно почуває себе по обидва боки фронту

“Питання необхідності врегулювати взаємовідносини товарообміну з окупованими територіями – необхідність. Було рішення РНБО відповідне, щоб ми врегулювали це питання і відповідні доручення дані і постанова Кабінету міністрів довго-довго готується Службою безпеки і ще однієї зі служб уряду”, – зазначив Аваков.

Він додав, що “проект відповідного рішення розроблявся настільки довго, що у частини суспільства виникають до цього питання і деякі підозри”.

“Наскільки я знаю, на найближчому засіданні Кабінету міністрів буде винесено проект постанови, який регулює цей товарообмін”, – заявив міністр.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *