Білому дому спецпрокурор не потрібен?

Білий дім виступає проти призначення спецпрокурора для розслідування спроб Росії вплинути на минулорічні вибори в США, а також зв’язків між Москвою і найближчим оточенням президента Трампа. Про це повідомляє Голос Америки.

“У нас є дуже висока впевненість, що які б перевірки не проводилися, всі вони прийдуть до одного і того ж висновку: ми ніяк не пов’язані з цим російським втручанням на виборах”, – сказала прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

За призначення спецпрокурора, який не підкорявся б генеральному прокурору, виступають конгресмени-демократи і деякі республіканці.

У Білому домі кажуть, що у США є більш насущні проблеми. Сандерс сказала, що не думає, що американців турбує розслідування дій Росії.

“Розмови про Росію – це фейкові новини, які поширюють демократи і підхоплюють ЗМІ, щоб приховати велику поразку на виборах і незаконні витоки!” – написав Трамп в Twitter.

6 січня Центральне розвідувальне управління, Федеральне бюро розслідувань і Агентство національної безпеки США опублікували спільну доповідь, згідно з якою президент РФ Володимир Путін намагався допомогти обраному президенту США Дональду Трампу перемогти на президентських виборах.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *